Ruim 34.000 huishoudens doen mee met de collectieve inkoop energie van Vereniging Eigen Huis. Met deze collectieve inkoop kunnen deze huishoudens honderden euro’s besparen. Uit een vorige collectieve inkoop in Nederland bleek dat 70% van de mensen gemiddeld € 225,- per jaar kan besparen op de energiefactuur. De inschrijving voor deze ronde van collectieve inkoop energie is gesloten. Energieleveranciers kunnen nu in een veiling bieden. U kunt deze veiling online volgen. Volg de veiling online
Uitslag van de online veiling Vereniging Eigen Huis maakt de uitslag van de veiling op 2 december 2009 bekend. De ruim 34.000 deelnemers krijgen het persoonlijke aanbod vóór 5 december per e-mail toegestuurd. Zij kunnen op basis van deze e-mail eenvoudig bepalen of het contract dat de winnende energieleverancier aanbiedt, voordeliger is.
Deelnemers zijn niet verplicht om op het aanbod van de energieleveranciers in te gaan. Mochten de deelnemers het aangeboden contract aantrekkelijk vinden, dan kunnen ze beslissen om over te stappen naar de nieuwe energieleverancier. In dat geval moet het getekende contract vóór 30 december 2009 binnen zijn bij de nieuwe energieleverancier.
Juridische ondersteuningVoor mensen die op het aanbod ingaan, regelt de nieuwe energieleverancier de administratieve overstap. Als er toch iets misloopt, biedt de vereniging kosteloze juridische ondersteuning aan om de problemen op te lossen.
Nieuwe ronde in april 2010Inschrijven voor de collectieve inkoop kan weer in april 2010.
Meer informatie Volg de veiling online Lees meer over collectieve inkoop energie
Bron: Vereniging Eigen HuisAmersfoort, 1 december 2009