Nieuwsoverzicht

Bekijk de laatste nieuwsberichten rondom wonen en eigenwoningbezit in ons nieuwsoverzicht. Berichten ouder dan een maand vind je terug in ons nieuwsarchief. Elke week wordt er een blog gepubliceerd door onze kennisexperts. Lees ze via het blogoverzicht.

Naar het nieuwsoverzicht

Vanaf september recensies op eigenhuis.nl

Geplaatst op 02 jul 2015 , bijgewerkt 02 jul 2015, 08:30

Leden van Vereniging Eigen Huis en andere consumenten kunnen vanaf dit najaar beoordelingen over makelaars, notarissen en hypotheekadviseurs achterlaten op eigenhuis.nl.

Vereniging Eigen Huis gaat gebruik maken van een zoek- en beoordelingsmodule van Advieskeuze.nl, om dit mogelijk te maken. Advieskeuze.nl is een bedrijf dat consumenten volledig onafhankelijk wil helpen bij de keuze voor een bepaalde dienstverlener. De Consumentenbond ondersteunt Advieskeuze.nl al langere tijd.

‘Dit nieuwe platform voor klantbeoordelingen is een lang gekoesterde wens van zowel de vereniging als onze leden’, zegt woordvoerder Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis. ‘Leden vragen ons regelmatig welke professional we kunnen aanbevelen. Vooral bij de zoektocht naar een geschikte makelaar of hypotheekadviseur krijgen we die vraag vaak. Aanbevelingen gaan we niet geven, maar via recensies helpen we onze leden wel bij het maken van een keuze.’

Ook over notarissen krijgt Vereniging Eigen Huis regelmatig vragen. André de la Porte: ‘De dienstverlening van notarissen is wettelijk omschreven, dus daar zit onderling weinig verschil in. Sommige notarissen adverteren met zeer lage tarieven, maar dat kan alleen wanneer je daar als klant een aantal dingen zelf doet. Anders kunnen de kosten toch weer snel oplopen.’

De module voor beoordelingen komt naar verwachting half september op de website van Vereniging Eigen Huis. Vanaf dat moment kunnen huiseigenaren hun ervaringen plaatsen.

Meer over Advieskeuze.nl

Vereniging Eigen Huis en de media

Pers

Vereniging Eigen Huis stelt prijs op goede contacten met de pers. Ben je journalist en heb je een verzoek om informatie? Neem dan contact op met onze persafdeling. Contact pers